Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Księgowości

  • Chorzów, śląskie
  • Kierownik
  • 06.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TATRY MOUTAIN RESORTS - Należymy do czołowych firm obsługujących ośrodki górskie i zapewniających usługi turystyczne na terenie Europy Środkowej i Wschodniej.

    Firma TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. jest największym podmiotem w dziedzinie ruchu turystycznego w tej części Europy, właścicielem atrakcyjnych ośrodków narciarskich, hoteli i aquaparków na terenie Tatr Wysokich i Niskich oraz sieci sklepów sportowych.  W Polsce zarządzamy Legendią Śląskim Wesołym Miasteczkiem i ośrodkiem Szczyrk Mountain Resort.

    Pragniemy zatrudniać utalentowanych, ambitnych i lojalnych pracowników, którym pomożemy w rozwoju zawodowym i damy możliwości wykorzystania swojego potencjału.

    Miejsce pracy: Chorzów

    Zakres obowiązków

    • Koordynowanie i monitorowanie księgowych oraz podatkowych aspektów firmy
    • Obliczanie podatków
    • Przygotowywanie deklaracji podatkowych
    • Przygotowywanie zestawień finansowych
    • Wspieranie pozostałych pracowników
    • Wykonywanie codziennych zadań księgowych oraz czynności związanych z zamknięciem miesiąca
    • Zarządzanie kontami księgi głównej

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, podatki)
    • Min. 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Zaawansowana znajomość MS Excel
    • Znajomość zagadnień z zakresu analizy finansowej, przepisów podatkowych oraz zasad księgowości
    • Język angielski na poziomie min. B2
    • Gotowość do podróży służbowych (okazjonalnie)
    • Mile widziana znajomość IFRS
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Motywacja do pracy
    • Mile widziana znajomość programu księgowego Navision

    Benefity

    • U nas na pewno rozwiniesz skrzydła
    • Praca w doskonałej atmosferze
    • Niepowtarzalne benefity pozapłacowe (SKIPASSY, AQUAPASSY, WAKACJE w najlepszych słowackich hotelach)

    Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

    poczytaj o nas:

    www.tmr.sk
    www.szczyrkowski.pl
    www.legendia.pl

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Rozumiem, że moje dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu niezbędnym dla przeprowadzenia procesu rekrutacji w Śląskim Wesołym Miasteczku z siedzibą w Chorzowie, ul. Plac Atrakcji 1 oraz Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim z siedzibą w Szczyrku, ul. Narciarska 10. Jednocześnie jestem świadomy/a, że w/w pracodawca może przechowywać, w szczególności, choć nie tylko, następujące kategorie danych osobowych: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania i numer telefonu, datę urodzenia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, numer PESEL w celach wdrożenia, administrowania i zarządzania procesem rekrutacyjnym dotyczącym mojej osoby („Dane osobowe”). Rozumiem, że mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Niniejszym potwierdzam, że zapoznałem/am się z powyższą informacją dotyczącą wykorzystywania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie powyższym zakresie. Rozumiem, że brak wyrażenia zgody na udostępnienie i przechowanie danych osobowych powoduje, iż aplikacja nie zostanie wzięta pod uwagę w procesach rekrutacyjnych.