Oferta pracy

Koordynator ds. Księgowości

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.

Komitetu Obrony Robotników 49

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja formalno-rachunkowa i podatkowa oraz księgowanie dokumentów od dostawców krajowych i zagranicznych.

  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów i przychodów.

  • Księgowanie podatku odroczonego.

  • Księgowanie majątku trwałego, kapitałów.

  • Księgowanie leasingu finansowego i operacyjnego.

  • Uzgadnianie sald i obrotów kont magazynowych sprzedażowych.

  • Księgowanie sprzedaży i uzgadnianie sprzedaży.

  • Uzgadnianie rejestrów VAT.

  • Kontrola i analiza kont księgowych.

  • Aktywny udział w księgowym zamknięciu miesiąca.

  • Księgowanie listy płac z potrąceniami (np. usługi medyczne, ubezpieczenia grupowe, inne benefity).

  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych.

  • Przygotowywanie dokumentacji dla audytorów według otrzymanych zaleceń oraz prowadzenie samodzielnej współpracy z audytorami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (preferowane: ekonomia, rachunkowość).

  • Minimum 8 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku ze wskazanym zakresem obowiązków.

  • Praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości i przepisów podatkowych.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów.

  • Duża samodzielność w działaniu, obowiązkowość, terminowość, zaangażowanie.

  • Biegła znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, a w szczególności MS Excel.

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi komputerowych programów ERP.

To oferujemy

  • Realną możliwość wpływu na rozwój kultowej marki Baltona obecnej na rynku od ponad 75 lat.

  • Możliwości uczestnictwa w ciekawych projektach w dynamicznym środowisku.

  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole ekspertów w dobrej atmosferze.

  • Stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Premię kwartalną według oceny kompetencyjnej.

  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi na preferencyjnych warunkach.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (zniżki pracownicze na produkty dostępne w naszych sklepach, dofinansowanie karty multisport, nauka j. angielskiego w ramach platformy e-learningowej, świadczenia świąteczne).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy dumni z tego, że Baltona nieprzerwanie od ponad 75 lat jest obecna na rynku Duty Free. Za nasz największy sukces uznajemy umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków biznesowych poprzez rozwój obecnych i nowych obszarów działalności, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Współpraca z najlepszymi markami, dbałość o jakość i szeroki asortyment produktów gwarantują budowanie zaufania wśród naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy