Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. kultury organizacyjnej oraz satysfakcji i zaangażowania pracowników

Goldenmark Center Sp. z o.o.O firmie

  • Strzegomska 55A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Goldenmark Center Sp. z o.o.

Strzegomska 55A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • budowa i rozwijanie narzędzi wspierających zarządzanie kulturą organizacyjną firmy

  • działania wspierające komunikację wewnętrzną

  • kreowanie i realizacja działań zwiększających zaangażowanie pracowników

  • wsparcie pracowników i kierowników w zarządzaniu zmianą

  • wsparcie zespołów we wdrażaniu narzędzi poprawiających efektywność pracy

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • kompleksowe wsparcie pracowników i kierowników w obszarze HR

  • prowadzenie projektów HR

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarze HR / zarządzania zmianą

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych

  • samodzielność i elastyczność w działaniu

  • otwartość i chęć uczenia się

  • wysokie umiejętności interpersonalne

  • bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu narzędzi i procesów wspierających zarządzanie kulturą organizacyjną, komunikację wewnętrzną i efektywność pracy zespołowej

  • znajomość metodyk wspierających efektywność np. Kanban, OKR

  • wykształcenie kierunkowe

To oferujemy

  • wybraną formę umowy (umowa o pracę, B2B)

  • możliwość realizacji ciekawych projektów w obszarze HR

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej, pakietu sportowo-rekreacyjnego i ubezpieczenia grupowego

Grupa Goldenmark jest rosnącym graczem na rynku produktów luksusowych i kolekcjonerskich (m. in. artbooki i faksymile, biżuteria, sztuka nowoczesna) oraz liderem rynku instrumentów inwestycyjno-lokacyjnych (złoto, srebro, platyna, pallad, diamenty). Dysponujemy największą i rozwijającą się siecią sprzedaży detalicznej. Jesteśmy dostawcą dla klientów indywidualnych i biznesowych. Zajmujemy się również profesjonalnym skupem metali lokacyjnych oraz diamentów. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Koordynator ds. kultury organizacyjnej oraz satysfakcji i zaangażowania pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Dowiedz się więcej o firmie: https://goldenmark.com/

Dołącz do lidera, rozwijaj wspólnie z nami siebie, firmę i rynek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.