Oferta pracy

Koordynator ds. Lean

Boryszew S.A. oddział MAFLOW

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Do naszego zespołu poszukujemy osoby dociekliwej, z pasją, która jest otwarta na współprace z większością działów w firmie, potrafiąca budować relacje oraz niepoddająca się przy pierwszych napotkanych ograniczeniach.

Z naszej strony możesz liczyć na wsparcie, dobrą atmosferę, wiele kreatywnych spotkań, gdzie wypracowujemy wspólne koncepcje oraz rozwiązujemy problemy w kontekście realizacji firmowych celów.

• To nie tylko "robienie Lean", ale przede wszystkim odpowiedzialność za proces "stawania się Lean";

• Treningi i wsparcie w GEMBA (w procesie), które mają doprowadzić do zamiany PRACY na PRACE + LEAN (ciągłe identyfikowanie i rozwiązywanie problemów TU i TERAZ);

• Działania w kontekście realizacji Strategii Lean;

• Działania i szkolenia w kwestii wzrostu zaangażowania i satysfakcji pracowników;

• Wspomaganie w inicjowaniu, prowadzeniu działań optymalizujących procesy w zakładzie w celu redukcji kosztów;

• Identyfikowanie problemów oraz obszarów do doskonalenia;

• Ścisła współpraca ze większością działów w firmie w celu optymalizacji procesów;

• Raportowanie wyników z działań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub związane z zarządzaniem;

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze doskonalenia procesów produkcyjnych jeśli nie masz tyle doświadczenia, zawsze masz szanse się obronić postawą i analitycznym myśleniem;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel);

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Bardzo dobre zarządzanie komunikacją i relacjami;

  • Umiejętność prowadzenia szkoleń;

  • Znajomość metodologii rozwiązywania problemów;

  • Wysokie zdolności analityczne i organizacyjne;

  • Skuteczność i determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów;

  • Poparte sukcesami doświadczenie w optymalizacjach procesów oraz we wprowadzaniu i zarządzaniu zmianą;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;

  • Udział w rozwoju standardów w organizacji;

  • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki);

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w dynamicznym środowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • karta sportowa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Przewiń do profilu firmy