Oferta pracy

Koordynator ds. Logistyki

Auchan

Auchan

Spacerowa 48

Osowa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie, zarządzanie i rozwijanie zespołu logistyki wewnętrznej

  • Zarządzanie codzienną pracą podległego zespołu w zakresie: przyjęcia towarów, transportu wewnętrznego, składowania oraz wydania towarów: zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego. (W wybranych lokalizacjach również zarządzanie kompletacją zamówień e-commerce)

  • Planowanie i organizowanie pracy podległych zespołów, ścisła koordynacja prac z pozostałymi działami

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur operacyjnych, wykorzystaniem sprzętu oraz zasad BHP

  • Aktywny udział w tworzeniu i ciągłym udoskonalaniu procesów operacyjnych w celu zapewnienia optymalnego poziomu obsługi klientów oraz kosztów

  • Wspieranie przygotowania i realizację specjalnych akcji handlowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min średnie, preferowane wyższe o kierunku logistycznym

  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu procesami logistycznymi i zespołem (logistyka magazynowa)

  • Doświadczenie w organizacjach o wysokiej dynamice działania i dużej ilości dziennych operacji/ transakcji

  • Doświadczenie w ustalaniu celów i planowaniu zasobów

  • Znajomość technik i metod zarządzania efektywnością i jakością procesów magazynowych w tym systemu WMS

  • Doświadczenie w analizie kosztów i zarządzaniu budżetem

  • Proaktywne i pozytywne podejście, dobra organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów oraz systematyczność

  • Orientacja na Klienta oraz wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • Rozwój w organizacji, której kultura oparta jest na pasji w obsłudze klienta i pasji do zdrowego i dobrego jedzenia

  • Zaufanie do podejmowanych przez Ciebie nowych inicjatyw w celu przełożenia strategii handlowej i planów rozwoju biznesowego Auchan Polska na wymagania operacyjne wobec logistyki realizowanej w sklepach

  • Umożliwimy Ci działanie zgodne z zasadami odpowiedzialnego biznesu. Szczególnie ważne jest dla nas przeciwdziałanie marnotrawstwu żywności i użycia plastiku oraz promocja zdrowego jedzenia i zmniejszenie naszego śladu węglowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Narzędzia do pracy: telefon, laptop

  • Ubezpieczenie medyczne i na życie

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet opieki medycznej

  • wolontariat w godzinach pracy

  • akcjonariat pracowniczy

  • karta Multisport

  • Super Rabat

  • dofinansowanie do posiłków