Oferta pracy

Koordynator ds. Logistyki i Magazynu

ML SYSTEM S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Zaczernie 190G, 36-062, Polska
    Zaczernie (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

ML SYSTEM S.A.

Zaczernie 190G

Zaczernie (pow. rzeszowski)

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, organizacja oraz nadzorowanie pracy Magazynu oraz Działu Logistyki
  • Nadzór nad wdrożeniem systemu WMS i aplikacji wspomagających
  • Usprawnianie procesów raportowych i rozliczeniowych
  • Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu
  • Zarządzanie procesem reklamacji dostaw i niezgodności w dostawach
  • Zarządzanie zakupami, planowanie zaopatrzenia
  • Tworzenie i nadzorowanie obiegu dokumentów magazynowych: przyjęcia, wydania, kartoteki towarów itp.
  • Organizacja, kontrola oraz optymalizacja procesów magazynowych
  • Zarządzanie podległymi zespołami
  • Praca w systemie ERP XL Comarch oraz systemach dedykowanych

Wymagania:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na Kierowniczym stanowisku w magazynie
  • Doświadczenie w tworzeniu procesów i procedur funkcjonowania magazynu
  • Praktyczna znajomość systemu WMS
  • Praktyczna znajomość zasad i dokumentów dotyczących gospodarki magazynowej
  • Znajomość procesów dystrybucyjnych
  • Systematyczność i dobra organizacja pracy własnej
  • Biegła obsługa komputera oraz stosowanych systemów informatycznych w celach magazynowych, logistycznych, automatycznego raportowania
  • Znajomość systemów informatycznych stosowanych w logistyce
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, odpowiedzialność
  • Znajomość ERP XL Comarch

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Okazję do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności z zakresu BIPV - kontakt z najnowszymi technologiami
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (cv, list motywacyjny) z podaniem stanowiska oraz o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 24.05.2018 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że administratorem danych osobowych Kandydatów przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest ML System S.A. (36-062 Zaczernie 190G) Dane nie są udostępniane innym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania lub żądania usunięcia.

Dane będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty przesłania aplikacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać informację na adres: [email protected] używając adres email, który został wskazany podczas składania aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy