Koordynator ds. Logistyki i Transportu

FBSERWIS S A

  • Atramentowa 10, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Atramentowa 10

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie pracy kierowców i ładowacz

  • Codzienna weryfikacja wykonania trasówek oraz planowanie pracy pojazdów

  • Bieżący kontakt z Klientami

  • Sporządzanie raportów logistycznych

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w koordynowaniu prac zespołu

  • Biegła obsługa pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Znajomość przepisów z zakresu czasu pracy kierowców

  • Wykształcenie min. średnie oraz znajomość przepisów z zakresu czasu pracy kierowców

  • Umiejętność planowania pracy swojej i innych oraz umiejętność komunikacji na różnych poziomach organizacji

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Motywacyjny system premiowy

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością uzupełnienia o pakiet stomatologiczny

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • 50% dofinansowania do karty sportowej

  • Kurs języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego w formie online dla Pracownika oraz jednej osoby towarzyszącej

  • Program poleceń pracowników

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin/imienin

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

FBSerwis to polska firma, która jest częścią Grupy Budimex oraz globalnej grupy Ferrovial, świadczy usługi w zakresie: kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych, kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management) i usług dotyczących efektywności energetycznej. FBSerwis jest pionierem w zakresie kompleksowych usług świadczonych zgodnie z ideą Smart City.

Najważniejsze fakty:

- utrzymujemy blisko 1700 km dróg krajowych i autostrad,

- modernizujemy i utrzymujemy oświetlenie drogowe,

- obsługujemy prawie 1 mln osób w zakresie odbioru odpadów komunalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, opolskim, podkarpackim i małopolskim,

- posiadamy 4 instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych, w tym dwie z własnym składowiskiem,

- utrzymujemy 1 milion metrów kwadratowych powierzchni budynków oraz obiektów przemysłowych i sportowych.

Przewiń do profilu firmy