Oferta pracy

Koordynator ds. logistyki i zakupów

OZE-BIOMAR Sp. z o.o.O firmie

OZE-BIOMAR Sp. z o.o.

Śląska 35

Gdynia

O nas

OZE-BIOMAR sp. z o.o. - jesteśmy czołowym wykonawcą instalacji fotowoltaicznych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce. Już od ponad 10 lat elektrownie słoneczne od OZE-BIOMAR dostarczają darmową i ekologiczną energię elektryczną polskim rodzinom, przedsiębiorcom oraz rolnikom. Jako jedna z najstarszych w Polsce firm z branży fotowoltaicznej wyróżniamy się doświadczeniem, ilością zrealizowanych przydomowych elektrowni słonecznych oraz jakością wykonanych prac, co potwierdzają liczne referencje i opinie naszych Klientów.

Działamy w jednej z najszybciej rozwijających się branż na polskim rynku. Rok 2020 w OZE-BIOMAR - to czas intensywnego rozwoju struktur - aktualnie poszukujemy osób chcących wesprzeć nas w rozwoju sprzedaży sprzętu PV do Hurtowni i Instalatorów elektrowni fotowoltaicznych w Polsce.

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Realizacja procedury zamówień poprzez przygotowanie zapytań ofertowych, analiza ofert i wysyłanie zamówień; kontakt z dostawcami materiałów, towarów i usług – negocjacje cenowe,
  • Koordynowanie, monitorowanie, realizacja procesu realizacji zamówień - dostosowanie poziomu i terminu dostaw, pozwalających na zachowanie ciągłości i stabilności procesu instalacyjnego; współpraca z operatorem logistycznym,
  • Nadzór nad procesem importu towarów,
  • Nadzór nad magazynem własnym,
  • Identyfikowanie ryzyka dotyczącego przyszłych dostaw,
  • Kontrola, analiza i optymalizacja zapasów magazynowych,
  • Klasyfikacja i weryfikacja kosztów,
  • ​Współpraca z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi Grupy SunRise Energy, kierownikami Projektów i innymi osobami odpowiedzialnymi za inwestycje,
  • Udział w określaniu specyfikacji technicznej i warunków zakupu dla planowanych inwestycji.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Doświadczenie w branży elektrycznej min 2 lata,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 3 lata,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Praktyczna znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Excell),
  • Zdolności planistyczne i analityczne,
  • Umiejętność pracy pod presja czasu,
  • Umiejętność efektywnego komunikowania się, współpracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • Rzetelność i samodzielność w działaniu.

Mile widziane:

  • Znajomość rynku odnawialnych źródeł energii,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie we współpracy z urzędami celnymi,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego oraz biznesowego.

W zamian otrzymujesz:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w centrum miasta,
  • Partnerskie podejście,
  • Możliwość realizacji swoich pomysłów i realny udział w budowaniu organizacji,
  • Rozwój w dynamicznie rozwijającej się firmie w przyszłościowej branży,
  • Swobodę działania – lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi.
Zainteresowało Cię nasze ogłoszenie? Kliknij i dołącz do naszego zespołu!
W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OZE - Biomar Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniu dyrektywy 95/46/WE. "

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy