Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. logistyki i zakupów

OZE-BIOMAR Sp. z o.o.O firmie

  • Pucka 5, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

OZE-BIOMAR Sp. z o.o.

Pucka 5

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procedury zamówień poprzez przygotowanie zapytań ofertowych, analiza ofert i wysyłanie zamówień; kontakt z dostawcami materiałów, towarów i usług – negocjacje cenowe,

  • Koordynowanie, monitorowanie, realizacja procesu realizacji zamówień - dostosowanie poziomu i terminu dostaw, pozwalających na zachowanie ciągłości i stabilności procesu instalacyjnego; współpraca z operatorem logistycznym,

  • Nadzór nad procesem importu towarów,

  • Nadzór nad magazynem własnym,

  • Identyfikowanie ryzyka dotyczącego przyszłych dostaw,

  • Kontrola, analiza i optymalizacja zapasów magazynowych,

  • Klasyfikacja i weryfikacja kosztów,

  • ​Współpraca z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi Grupy SunRise Energy, kierownikami Projektów i innymi osobami odpowiedzialnymi za inwestycje,

  • Udział w określaniu specyfikacji technicznej i warunków zakupu dla planowanych inwestycji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,

  • Doświadczenie w branży elektrycznej min 2 lata,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 3 lata,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Praktyczna znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Excell),

  • Zdolności planistyczne i analityczne,

  • Umiejętność pracy pod presja czasu,

  • Umiejętność efektywnego komunikowania się, współpracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,

  • Rzetelność i samodzielność w działaniu.

Mile widziane

  • Znajomość rynku odnawialnych źródeł energii,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie we współpracy z urzędami celnymi,

  • Doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego oraz biznesowego.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Partnerskie podejście,

  • Możliwość realizacji swoich pomysłów i realny udział w budowaniu organizacji,

  • Rozwój w dynamicznie rozwijającej się firmie w przyszłościowej branży,

  • Swobodę działania – lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi.

OZE-BIOMAR sp. z o.o. - jesteśmy czołowym wykonawcą instalacji fotowoltaicznych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce. Już od ponad 10 lat elektrownie słoneczne od OZE-BIOMAR dostarczają darmową i ekologiczną energię elektryczną polskim rodzinom, przedsiębiorcom oraz rolnikom. Jako jedna z najstarszych w Polsce firm z branży fotowoltaicznej wyróżniamy się doświadczeniem, ilością zrealizowanych przydomowych elektrowni słonecznych oraz jakością wykonanych prac, co potwierdzają liczne referencje i opinie naszych Klientów.

Działamy w jednej z najszybciej rozwijających się branż na polskim rynku. Rok 2020 w OZE-BIOMAR - to czas intensywnego rozwoju struktur - aktualnie poszukujemy osób chcących wesprzeć nas w rozwoju sprzedaży sprzętu PV do Hurtowni i Instalatorów elektrowni fotowoltaicznych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy