Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. logistyki - Kierownik logistyki

METALSOLUTION Sp. z o.o.O firmie

4 8006 900 brutto / mies.
  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zamówień klienta, komunikacja i identyfikacja potrzeb Klienta

  • Współpraca z przewoźnikami i spedytorami

  • Sprawdzanie dostaw, przyjęcie ładunku do magazynu

  • Kontrola obiegu dokumentów logistycznych

  • Obsługa przepływu dokumentów w gospodarce magazynowej

  • Analiza zużycia i potrzeb materiałowych

  • Opracowywanie zamówień, składanie zamówień i realizacja zakupów materiałowych

  • Udział w planowaniu produkcji pod kątem zaopatrzenia materiałowego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziale logistyki w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w dziale logistyki w branży automotive

  • Znajomość wymagań IATF16949

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Obsługa suwmiarki elektronicznej

  • Zdolności organizacyjne oraz analityczne myślenie

  • Wykształcenie min. średnie/wyższe

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z długoletnim stażem

  • Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

  • Ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami

  • Skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe

  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • Umowa o pracę na pełny etat

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

O nas

Firma METALSOLUTION Sp. z o.o. istnieje od 1979r i od zawsze była w 100% firmą prywatną. Doświadczenie, znajomość rynku oraz ukierunkowanie na potrzeby klientów sprawiły, iż od lat cieszymy się zaufaniem kontrahentów. Firma specjalizuje się w średnio oraz wielkoseryjnej produkcji wyrobów metalowych wykonywanymi metodami: tłoczenia taśm, blach, cięcia oraz formowania rur, gięcia oraz formowania drutu.