Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. logistyki

HULUKI sp. z o.o.

4 5006 000 brutto / mies.

Inż. Stefana Skrzywana 9a

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie płynnego przepływu towarów (dostaw i wysyłek),

  • dbanie o zgodność stanów magazynowych,

  • tworzenie dokumentacji magazynowej i dbanie o jej zgodność,

  • kontakt z dostawcami i odbiorcami towarów, firmami kurierskimi i przewozowymi, a także z urzędami,

  • obsługa urządzeń magazynowych,

Nasze wymagania

  • przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dobra znajmość obsługi komputera w zakresie MS OFFICE

  • samodzielność , systematyczność , odpowiedzialne podejście do pracy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • DODATKOWE ATUTY:

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia na wózki widłowe KAT. II

To oferujemy

Umowę o pracę

Możliwość rozwoju

Pracę w młodym dynamicznym zespole

Przyjazną atmosferę

Realny wpływ na rozwój firmy

Laptop i telefon służbowy

O nas

Huluki Sp zoo istnieje od ponad 8 lat i specjalizuje się w sprzedaży online w branży fashion.

Współpracujemy z największymi firmami modowymi w Polsce i zajmujemy się  prowadzeniem sprzedaży ich marek na wielu platformach internetowych. Z roku na rok firma się bardzo prężnie rozwija i wchodzi na coraz to więcej zagranicznych rynków.

Do naszego zespołu poszukujemy koordynatora ds. logistyki, który odpowiedzialny będzie za prawidłowe funkcjonawanie procesów logistycznych , komunikacje z dostawcami oraz odbiorcami , prowadzenie dokumentacji magazynowej.

www.flfinfo.pl