Koordynator ds. logistyki marketów (Praca w Centrali OBI Polska)

OBI Centrala Systemowa

Aleja Krakowska 102

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • budowa, rozwój i przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz oraz ich komunikowanie;

  • wsparcie obszaru lokalnego transportu marketowego (umowy, spotkania robocze, kontakt i współpraca z przewoźnikami);

  • administrowanie dedykowanym systemem transportowym i jego rozwój przy współpracy z dostawcą narzędzia (w j. angielskim);

  • doraźne wsparcie marketów w obszarze logistyki wewnętrznej od strony procesowej,

  • tworzenie i aktualizowanie instrukcji oraz materiałów szkoleniowych;

  • bieżące wsparcie przełożonego przy trwających i nowych projektach (w tym aktywny udział w tworzeniu założeń).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu logistyki, zarządzania procesami lub pokrewne;

  • minimum rok doświadczenia zawodowego w obszarze logistyki, magazynowania, transportu lub optymalizacji procesów;

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel (tworzenie raportów), znajomość VBA będzie dodatkowym atutem;

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość na pracę z wieloma osobami przy różnych tematach jednocześnie;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • doświadczenie w pracy przy projektach logistycznych będzie dodatkowym atutem;

  • gotowość do okazjonalnych wyjazdów służbowych na terenie Polski;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • benefity pozapłacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe);

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (8:00-10:00);

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonych kolegów :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe