Oferta pracy

Koordynator ds. Logistyki Miejskiej

DPD Polska

DPD Polska

Mineralna 15

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach dotyczących realizacji strategii rozwoju sieci DPD Pickup,

  • monitorowanie i analizowanie rynku w zakresie automatów paczkowych, ze szczególnym uwzględnieniem nowych rozwiązań technicznych, funkcjonalnych oraz operacyjnych,

  • koordynacja prac projektowych, wdrożeniowych oraz testów dotyczących automatów paczkowych,

  • prowadzenie negocjacji z dostawcami automatów paczkowych, przygotowanie umów,

  • koordynacja prac związanych z przygotowaniem i integracją aplikacji z siecią DPD Pickup,

  • odpowiedzialność za prawidłową realizację umów, w szczególności: terminy, koszty,

  • koordynacja prac związanych z rozwojem i utrzymaniem funkcjonalności systemów odpowiadających za prawidłowe procesy w automatach paczkowych,

  • koordynacja prac związanych z utrzymaniem automatów paczkowych,

  • koordynacja dostaw, stanów magazynowych i harmonogramów instalacji automatów paczkowych,

  • kontrola i raportowanie efektywności automatów paczkowych,

  • współpraca z innymi departamentami DPD w celu zapewnienia prawidłowej realizacji powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie współpracy z dostawcami zewnętrznymi,

  • doświadczenie we współpracy z zespołami projektowymi,

  • dobra organizacja pracy (umiejętność planowania, ustalania priorytetów, terminowość, dokładność),

  • umiejętność pracy pod presja czasu,

  • sprawna komunikacja i budowanie dobrych relacji ze współpracownikami,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),

  • prawo jazdy kat. B,

  • dobra znajomości j. angielskiego,

  • znajomość branży logistycznej/kurierskiej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • program rekomendacji pracowników

  • realna możliwość rozwoju

Etapy rekrutacji
1

selekcja CV

2

kontakt telefoniczny

3

spotkanie rekrutacyjne

DPD Polska

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko10000 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy