Oferta pracy

Koordynator ds. Logistyki

GRUPA PRODUCENTÓW WARZYW PRIMAVEGA SP Z O O

  • Płońsk

    Płońsk, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i nadzór nad codzienną realizacją procesów logistycznych dla wszystkich surowców oraz wyrobów gotowych wraz z ich opakowaniami

  • Obsługa transportu krajowego i międzynarodowego

  • Logistyka opakowań zwrotnych w transporcie

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji

  • Ścisła współpraca z działem handlowym, zakupów oraz planowania

  • Analiza i raportowanie wyników pracy, trendów i rynku

Nasze wymagania

  • Wiedza w zakresie logistyki i opakowań zwrotnych, znajomość procedur eksportowych

  • Doświadczenie (min. 3 lata) w zarządzaniu procesami związanymi z obiegiem opakowań

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, umiejętność prowadzenia swobodnej komunikacji w tym języku - warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Analityczne myślenie

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego reagowania na problemy

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy w branży produktów ultrafresh

  • Ciekawe i wieloaspektowe wyzwania w obszarze logistyki

  • Duży zakres decyzyjności i swobody działania

  • Udział w propagowaniu zdrowego stylu żywienia

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do karty sportowej, do nauki języków obcych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Primavega Sp. z o.o. jest liderem w zakresie upraw i sprzedaży warzyw. Oferujemy nasze produkty w kraju, jak i w kilkunastu państwach Europy.

Naszą misją jest dostarczanie Konsumentom zawsze świeżych warzyw najwyższej jakości. Troszczymy się o naturalne zasoby środowiska i o zrównoważony rozwój.

Przewiń do profilu firmy