Logo Pracuj.pl

Koordynator ds. Logistyki, Region Wschodniej Europy

Orion Pharma Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa zamówień w regionie (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry) (wprowadzanie do SAP, wysyłka faktur)
  • Bieżąca współpraca z klientami (hurtownie farmaceutyczne) oraz działami wewnątrz firmy (centrala w Finlandii)
  • Bieżąca współpraca z zewnętrznym partnerem logistycznym w zakresie prowadzenia magazynu, realizacji dostaw, rozpatrywania reklamacji
  • Monitorowanie oraz kontrola stanów magazynowych (zapewnienie ciągłości dostępności towarów oraz odpowiedniego poziomu zapasów)
  • Przygotowanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Kompleksowa obsługa procesów logistycznych w firmie
  • Udział w projektach z zakresu Supply Chain oraz nadzór nad raportowaniem zewnętrznym (m.in. ZSMOPL)
  • Współpraca z działem sprzedaży i marketingu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta i koordynowaniu procesów logistycznych w sektorze farmaceutycznym ·
  • Dobra znajomość MS Excel - umiejętność optymalizacji pracy przy wykorzystaniu formuł · znajomość systemu klasy ERP - preferowany SAP
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Inicjatywa w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność
  • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę związaną z obszarem logistyki
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Telefon komórkowy
  • Laptop

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków

Orion Pharma Poland Sp. z o.o.

Orion Pharma to fińska firma farmaceutyczna o międzynarodowym zasięgu.

W Polsce działamy od 2002 roku. Portfolio firmy obejmują leki dla anestezjologii, psychiatrii, neurologii, kardiologii i pulmonologii oraz produkty OTC.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu firmy z tradycjami – wyślij nam swoją aplikację.

Koordynator ds. Logistyki, Region Wschodniej Europy, Gdańsk