Koordynator ds. Logistyki Transportu

Radial Poland Sp. z o.o.O firmie

Radial Poland Sp. z o.o.

Świerkowa 1A

Bronisze (pow. warszawski zachodni)

Radial, a bpost group company, is the global leader in omnichannel commerce technology and operations. Premier brands around the world confidently partner with Radial to deliver their brand promises, anticipate and respond to industry disruption, and compete in a rapidly evolving market.
Radial's innovative solutions connect retailers and customers through advanced omnichannel technologies, efficient B2C and B2B fulfillment, shipping, supply chain services, intelligent payments and fraud protection and insightful customer care services – especially where high-value customer experiences are critical. We are flexible, scalable, and focused on our clients' business objectives.
Learn how we deliver today's retail at www.radial.com

W związku z dynamicznym rozwojem Radial Poland Sp. z o.o. poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Koordynator ds. Logistyki TransportuNumer ref.: KLT/06/2020

Informacja dodatkowa: od sierpnia firma zmienia lokalizację na: Pruszków (MLP II)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację i koordynację transportów krajowych  i międzynarodowych w celu zapewnienia prawidłowej obsługi kontraktów Klientów oraz procesów logistycznych firmy.

Kluczowe zadania:

  • Organizowanie, koordynowanie oraz monitorowanie transportów krajowych i międzynarodowych.
  • Analiza ofert i uczestnictwo w procesie selekcji i doboru dostawców usług transportowych i kurierskich
  • Nadzorowanie procesu świadczenia usług przez dostawców.
  • Bieżąca analiza kosztów transportowych/ kurierskich oraz proaktywne poszukiwanie serwisów w celu optymalizacji i usprawniania procesów i usług.
  • Prowadzenie analiz usług serwisów transportowych, negocjowanie warunków współpracy oraz dokonywanie wyboru optymalnej pod względem kosztowym i jakościowym opcji transportu.
  • Dokonywanie kontroli i weryfikacji kosztów od dostawców oraz ich zgodności z kontraktami.
  • Dokonywanie reklamacji dotyczących jakości usług dostawców oraz uczestnictwo w ich wyjaśniania z dostawcą.
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji transportowej, w tym także dokumentacji związanej z WDT oraz odprawą celną.
  • Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z dostawcami usług transportowych/ kurierskich.
  • Sporządzanie analiz i sprawozdań na potrzeby firmy.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane transport i logistyka)
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku usług transportowych: przesyłki kurierskie oraz transporty paletowe drogowe, morskie, lotnicze,
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy z liczbami i analizy danych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w Zespole
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i umiejętności
  • Benefity (opieka medyczna TU Allianz, karta Multisport)
  • Zdobywanie doświadczenia i podnoszenie kompetencji w międzynarodowym środowisku pracy
  • Pracę w zgranymi i zmotywowanym Zespole

If you feel you meet the criteria above and you would like to join our team, do not hesitate to send your CV as soon as possible.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy