Oferta pracy

Koordynator ds. Logistyki

Alshaya PolandO firmie

  • Łucka 2/4/6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Alshaya Poland

Łucka 2/4/6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesów łańcucha dostaw poprzez ścisłą współpracę z magazynem i firmami transportowymi,

  • Przygotowanie oraz nadzór nad dokumentami związanymi z transportem i odprawami celnymi,

  • Wyjaśnianie reklamacji dostaw,

  • Opracowywanie raportów wewnętrznych na potrzeby Działu Logistyki,

  • Znajomość obowiązujących przepisów odnośnie transportu,

  • Opracowywanie procedur operacyjnych.

Nasze wymagania

  • Znajomość warunków Incoterms 2020,

  • Znajomość przepisów prawa celnego,

  • Biegła znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie),

  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i zdolności analityczne,

  • Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,

  • Umiejętność ustalania priorytetów.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe w kierunku logistyka lub transport – będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • zniżkę do naszych marek

  • możliwość skorzystania z pakietu luxmed

  • dofinansowanie do karty multisport

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • atrakcyjną lokalizację biura

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W Alshaya, hasło „nasz sukces tworzą nasi ludzie” nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Health & Beauty mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my. Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów: Victoria's Secret, THE BODY SHOP, MAC, Bath & Body Works.

Posiadamy sieć 4 rozpoznawalnych marek: Victoria’s Secret, Bath&Body Works, MAC i The Body Shop.

Przewiń do profilu firmy