Oferta pracy

Koordynator ds. Logistyki

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży spożywczej o międzynarodowym zasięgu.

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i nadzór nad codzienną realizacją procesów logistycznych dla wszystkich surowców oraz wyrobów gotowych wraz z ich opakowaniami

  • Obsługa transportu krajowego i międzynarodowego

  • Logistyka opakowań zwrotnych w transporcie

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji

  • Koordynowanie pracy podległego zespołu

  • Ścisła współpraca z działem handlowym, zakupów oraz planowania

  • Analiza i raportowanie wyników pracy, trendów i rynku

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami logistycznymi w firmie z branży FMCG

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, umiejętność prowadzenia swobodnej komunikacji w tym języku – warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Analityczne myślenie

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego reagowania na problemy

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu logistyki opakowań zwrotnych

  • Znajomość procedur eksportowych

Pracodawca oferuje

  • Rozwój zawodowy w branży zdrowych produktów

  • Ciekawe i wieloaspektowe wyzwania w obszarze logistyki

  • Duży zakres decyzyjności i swobody działania

  • Udział w propagowaniu zdrowego stylu żywienia

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

  • Możliwość pracy częściowo zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej