Oferta pracy

Koordynator ds.logistyki

Michael Page

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 26 sie 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest przedsiębiorstwo handlowo-usługowe skupiające swoją działalność w obszarze spożywczym (commodity). W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora ds. logistyki w dziale eksportu.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie organizacji od strony logistyki w dziale eksportu, w tym:

  • Monitorowanie załadunku produktów

  • Przygotowywanie harmonogramów pracy dla firm transportowych

  • Miesięczne prognozowanie usług logistycznych

  • Obsługa transportu

  • Wystawianie i weryfikacja dokumentów transportowych, rozpatrywanie reklamacji, kontrolowanie kosztów wysyłek, archiwizacja dokumentów, raportowanie poziomu wskaźnika KPI do działu logistyki

  • Inicjowanie rozwiązań mających na celu optymalizację całego łańcucha dostaw

  • Utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych i udział w spotkaniach z kluczowymi kontrahentami

Wymagania pracodawcy

  • Wymagane wykształcenie wyższe

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość systemu JD Edwards

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze commodity

  • Znajomość reguł Incoterms

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów: m.in: kartę multi-sport, prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do nauki języków

  • Pakiet premiowy