Oferta pracy

Koordynator ds. Logistyki

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Targowa 72, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Targowa 72

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań dotyczących łańcucha dostaw dla nowych i istniejących produktów;

  • Negocjowanie oraz wdrażanie z dostawcami nowych rozwiązań logistycznych;

  • Analizowanie efektywności logistycznej łańcucha dostaw;

  • Współpraca z dostawcami w celu zapewnienia ciągłego wzrostu jakości i terminowości dostaw;

  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących efektywności łańcucha dostaw;

  • Opracowywanie i wdrażanie procesów usprawniających pracę działu i podnoszących efektywność współpracy z dostawcami.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 3 lata doświadczenia w obszarze Łańcucha Dostaw;

  • Potrafisz budować relacje z klientami wewnętrznymi i dostawcami, celem osiągnięcia założonych celów;

  • Posiadasz zdolności negocjacyjne;

  • Charakteryzują Cię wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim, znajomość j. francuskiego – mile widziana;

  • Posiadasz wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze zarządzania;

  • Zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów;

  • Szkolenia i możliwość udziału w projektach ogólnofirmowych;

  • Akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa;

  • Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie na życie, Fundusz Świadczeń Socjalnych, opieka medyczna, karta Multisport, smartfon;

  • Dogodny dojazd do biura - Centrala mieści się przy drugiej linii metra;

  • Możliwość przyłączenia się do licznych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych poprzez Fundację Leroy Merlin Polska.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • Fundusz Świadczeń Socjalnych

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy