Oferta pracy

Koordynator ds. Logistyki

dm-drogerie markt GmbH + Co. KG

  • Wrocław, Jaworska 13, Wrocław

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Fachowe i organizacyjne wsparcie struktur logistycznych oraz ich współtworzenie

  • Koordynacja działań oraz dokonywanie uzgodnień ze wszystkimi stronami biorącymi udział w przepływie towarów, tj. poszczególnymi drogeriami, działami specjalistycznymi, partnerami biznesowymi oraz firmami logistycznymi

  • Koordynowanie i moderowanie poszczególnych etapów rozwoju oraz optymalizacja procesów logistycznych na terenie Polski

  • Ścisła współpraca z zagranicznymi jednostkami firmy, w szczególności z niemiecką spółką

  • Doradztwo i wymiana wiedzy w kwestiach logistycznych z poszczególnymi drogeriami i działami specjalistycznymi

Podział czasu pracy
40%

Planowanie struktur i działań

40%

Spotkania wewnętrzne

10%

Podróże służbowe

10%

Inne działania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane logistyka, zarządzanie przedsiębiorstwem bądź pokrewne

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki, najlepiej związane również z zarządzaniem zespołem

  • Umiejętność sprawnego zarządzania projektami oraz radość z inicjowania własnych pomysłów

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1) oraz dobra znajomość języka angielskiego (B2)

  • Wysoko rozwinięte ukierunkowanie na świadczenie usług oraz umiejętność analitycznego myślenia, połączona z empatyczną komunikacją

To oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio po okresie próbnym

  • Duża autonomia i płaska struktura organizacyjna, praca w partnerskiej atmosferze w dynamicznym środowisku

  • Współtworzenie i rozwój: kreatywne pomysły są u nas mile widziane. Każdy może się zaangażować i wnieść swój wkład. W tym celu oferujemy szeroką gamę kursów dokształcających oraz stwarzamy możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Bądź częścią nowego zespołu i twórz z nami markę dm w Polsce!

  • Świadczenia dodatkowe: paczka świąteczna i prywatny pakiet medyczny

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Kompleksowe wdrożenie i wsparcie na każdym etapie oraz pakiet kursów doszkalających, m.in. z języka niemieckiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • dalsze benefity w przygotowaniu

dm-drogerie markt to jedna z wiodących sieci drogeryjnych w Europie. Od 1973 z sukcesem działamy na rynku, zapewniając atrakcyjny asortyment produktów, przyjemną atmosferę podczas zakupów oraz fachowe doradztwo ze strony naszych pracowników. Za słowem „my” stoi ponad 62 500 osób w 14 krajach europejskich. Wszystkich nas łączy szczególna kultura pracy, oparta na wzajemnym szacunku, otwartości i zaufaniu, a także radość ze współpracy i wymiany doświadczeń. Teraz chcemy zagościć także w Polsce, inspirując naszych klientów bogatą gamą produktów i usług. Chcesz wybrać się z nami w tę ekscytującą podróż? Kształtuj z nami przyszłość marki dm w Polsce!

W obszarze logistyki w ścisłej współpracy z naszymi kolegami z Niemiec tworzymy i koordynujemy procesy dotyczące rozwoju polskiego rynku. Oprócz zabezpieczenia łańcucha dostaw dla naszych placówek oraz sterowania przepływem towarów kładziemy również nacisk na analizę danych logistycznych i wypracowywanie na jej podstawie optymalnych rozwiązań. Działamy przy tym dynamicznie, mając na względzie rzeczywiste potrzeby naszych klientów i pracowników drogerii.

Przewiń do profilu firmy