Oferta pracy

Koordynator ds. Logistyki Zewnętrznej

Amazon Europe Core

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Stanowisko to będzie odpowiedzialne za koordynowanie przepływu informacji i danych pomiędzy placówkami należącymi do Amazon.

Do dziennych obowiązków należeć będzie nadzorowanie wskaźników efektywności oraz ułatwienie komunikacji i raportowanie ryzyka i odstępstw od standardowej pracy do Dyrektora Generalnego i odpowiednich przełożonych. Praca na danych dostarczonych przez zespół centrum logistycznego lub logistyki zewnętrznej oraz podstawowa analiza wzorców i eksploracja szans strategicznych.

Koordynator ds. Logistyki Zewnętrznej pełni rolę doradczą dla zespołu operacyjnego w oparciu o całościowe spojrzenie na przepływy pomiędzy poszczególnymi placówkami. Weryfikuje dane i wspiera komunikację między wszystkimi interesariuszami, ściśle współpracując z przedstawicielami centrum logistycznego i zespołem logistyki zewnętrznej w Europie Środkowej.

Na tym stanowisku będziesz mógł wykazać się doskonałymi umiejętnościami analitycznymi i umiejętnością rozwiązywania pojawiających się problemów. Będziesz współpracować z kierownictwem, aby ustalić oczekiwania dotyczące wsparcia i stworzyć najlepsze praktyki. Będziesz mógł koordynować pracę wielu magazynów w całym regionie.

Nasze wymagania

  • Znajomość programu MS Office (Excel) w stopniu zaawansowanym

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym

  • Nietuzinkowe myślenie, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań oraz umiejętność dobrej oceny sytuacji

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego

  • Doświadczenie w pracy ze wskaźnikami efektywności oraz procedurami doskonalenia procesów

Mile widziane

  • Umięjętność ustalania priorytetów, zarządzania projektem i dostarczania rezultatów pod presją czasu

  • Umiejętność do szybkiej adaptacji w dynamicznym środowisku pracy

  • Proaktywność, wykraczanie poza własne obowiązki

  • Ukończenie studiów z dziedziny IT lub analizy danych

  • Znajomość systemów operacyjnych SQL (Access, MySQL, Oracle), Access, Excel, HTML, Visual Basic, Windows

To oferujemy

  • Atrakcyjną stawkę godzinową

  • Pracę zdalną z elastycznymi godzinami

  • Miesięczny bonus do 15%

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • 26 dni płatnego urlopu

  • Dofinansowania do szkoleń

W firmie Amazon uważamy, że każdy dzień jest dniem pierwszym.

Dniem, w którym należy zrobić pierwszy krok i spodziewać się nowych wyzwań. Dziś przyszedł czas na taki dzień dla Ciebie. Możesz stać się częścią czegoś naprawdę wielkiego i zrealizować swoje pomysły. Możesz dołączyć do firmy, która zmienia się każdego dnia. Za marką Amazon stoi energia i pasja. Pracujemy nad tym, aby stać się najbardziej zorientowaną na klienta firmą na świecie. W tym celu potrzebujemy ludzi wyjątkowo utalentowanych, inteligentnych i zmotywowanych.

To Twoja szansa. Możesz tworzyć historię.

Przewiń do profilu firmy