Oferta pracy

Koordynator ds. Magazynowych

Cerrad Sp. z o.o.

  • Radomska 49B, Starachowice
    Starachowice, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Radomska 49B

Starachowice

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy magazynów materiałów, opakowań oraz części zamiennych,

  • inicjowanie oraz wdrażanie usprawnień w pracy magazynów pod kątem optymalizacji czynności oraz przestrzeni magazynowej,

  • określenie oraz wdrożenie zasad i procedur regulujących procesy magazynowe,

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracującym w systemie jednozmianowym,

  • nadzór nad dokumentacją magazynową oraz procesami logistycznymi (przyjęcie, rozmieszczenie oraz wydanie materiałów, opakowań i części zamiennych),

  • przeprowadzanie inwentaryzacji rocznej oraz inwentaryzacji cząstkowych,

  • sporządzanie raportów i analiz.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu logistyką magazynową, ch

  • chęć podejmowania wyzwań,

  • znajomość systemu Comarch ERP,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • wielozadaniowość,

  • zmysł analityczny i podejście procesowe.

To oferujemy

  • umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju,

  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia,

  • pracę w zgranym zespole,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • darmowy kurs języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Firma CERRAD Sp. z o. o.

Producent płytek klinkierowych i gresowychw związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy