Koordynator ds. Magazynu i Logistyki - Zastępca kierownika magazynu

Nickal sp. z o.o.O firmie

  • Marywilska 26
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik

Nickal sp. z o.o.

Marywilska 26

Warszawa

Firma handlowa z branży nabiałowej i rybnej, dystrybutor wielu znanych marek w związku z rozwojem poszukuje obecnie pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy Działu Logistyki i Magazynu
  • Rozliczanie pracy kierowców oraz magazynierów
  • Nadzór nad podległymi pracownikami
  • Optymalizacja oraz usprawnianie procesów
  • Kontrola przepływu towarów
  • Wdrażanie nowych pracowników do pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość obsługi komputera(MS Office)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu pracownikami magazynu
  • Minimum 2 lata pracy w programie WF-MAG

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków
  • Pakiet świadczeń medycznych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Przyjazną atmosferę opartą na szacunku, profesjonalizmie i wzajemnej życzliwości

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy