Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Magazynu

MOKOSH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

MOKOSH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Dolna 14

Kazuń Nowy (pow. nowodworski)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem pakowania przesyłek

  • pakowanie przesyłek

  • nadzór nad stanami magazynowymi produktów gotowych i opakowań

  • obsługa urządzeń magazynowych

  • układanie pracy magazynu

  • przestrzeganie zasad GMP

  • układanie procesów logistycznych

  • dbałość o efektywność kosztową

  • wdrożenie systemu zmianowego

  • tworzenie procedur dot. organizacji pracy i ich egzekwowanie

  • współpraca z firmami logistycznymi

  • dbanie o terminową realizację wysyłek

  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • znajomość zasad logistyki wysyłek i organizacji pracy

  • znajomość zasad BHP

  • dokładność i skrupulatność w pracy

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność organizacji pracy swojej i zespołu

To oferujemy

  • ciekawą, rozwojową i pełną wyzwań pracę

  • pracę w zespole zaangażowanych i przyjaznych ludzi, którzy tworzą zgraną paczkę

  • pakiet szkoleń

  • niezbędne narzędzia pracy i dodatkowe świadczenia (dofinansowanie karty Multisport, pakiet kosmetyków, laptop, telefon komórkowy, dodatkowy czas na dojazdy dla osób dojeżdżających z Warszawy)

  • możliwość wyboru dowolnej formy zatrudnienia

Mokosh Cosmetics to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się producentów kosmetyków naturalnych na rynku. Obecnie szukamy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu i nie boją się wyzwań, a także biorą odpowiedzialność za swoje czyny.

Przewiń do profilu firmy