Oferta pracy

Koordynator ds. Magazynu

Black Red White S.A.O firmie

Black Red White S.A.

Artura i Franciszka Radziwiłłów 30

Ożarów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Jako Koordynator ds. gospodarki magazynowej będziesz odpowiedzialny za organizowanie, koordynowanie i kontrolę całości działań operacyjnych w magazynie. To także mnogość sytuacji, w których będziesz mógł wykazać się skrupulatnością i dokładnością.

  • planowanie, delegowanie i monitorowanie pracy zespołu (około 50 osób),

  • rozwijanie kompetencji zespołu i kształtowanie właściwych relacji,

  • komunikacja z Klientem wewn. i zewn.

  • nadzór nad procesami logistycznymi oraz inicjowanie działań usprawniających,

  • raportowanie w oparciu o wskaźniki logistyczne i dane magazynowe,

  • planowanie i optymalizacja wykorzystania przestrzeni magazynowej,

  • nadzór nad stanem technicznym sprzętu i infrastruktury magazynowej,

  • przygotowywanie, kontrolowanie i rozliczanie inwentaryzacji,

  • wsparcie (i/lub zastępowanie) Kierownika RCL,

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, min. 5 lat,

  • bardzo dobra znajomość zagadnień magazynowych i logistycznych,

  • otwartość na zmiany oraz zdolności interpersonalne,

  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność i dyspozycyjność

  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

To oferujemy

  • O zaletach pracy z nami

  • Praca w Black Red White to nie tylko wyzwania, ale i korzyści:

  • oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

  • wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.

  • będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.

  • Branża meblowa dynamicznie się rozwija, tak aby spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających i świadomych klientów. Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i poznanie ludzi, którzy lubią swoją pracę, to nie pozwól byśmy Ciebie przeoczyli! Cieszymy się, że to właśnie Ty czytasz ogłoszenie – aplikuj w łatwy i szybki sposób:

Dom, to nie tylko budynek i meble, ale przede wszystkim mieszkający w nim ludzie. W Black Red White dbamy o to, by dostarczać naszym klientom meble najwyższej jakości. Chcemy, by czerpali radość z przebywania we wnętrzach, w których są nasze produkty. Dlatego też zatrudniamy pracowników mających pasję i zaangażowanie. Dzięki wspaniałemu i zgranemu zespołowi, udaje nam się projektować i produkować piękne meble, które trafią do domów w całej Polsce. Wspólnie mierzymy się z wyzwaniami, czerpiemy od siebie inspirację i realizujemy zadania. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju, to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią Black Red White.

Przewiń do profilu firmy