Oferta pracy

Koordynator ds. marketingu elektronicznego

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Wirażowa 37

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii komunikacji digital, jej wdrażanie i egzekucja

  • Planowanie i wdrażanie kampanii performance

  • Współpraca w tworzeniu i zarządzaniu stronami lokalnymi i międzynarodowymi oraz ich pozycjonowaniu

  • Zarządzanie budżetem – planowanie oraz rozliczanie działań

  • Współpraca z partnerami biznesowymi (agencjami, mediami, podwykonawcami)

  • Współpraca z działem handlowym i obsługą Klienta

  • Analiza efektywności prowadzonych działań, optymalizacja oraz rekomendacja zmian, raportowanie

  • Analiza trendów oraz wdrażanie innowacji w obszarze komunikacji online

Nasze wymagania

  • minimum 4 letnie doświadczeni na podobny stanowisku

  • umiejętności analityczne

  • znajomość narzędzi do analizy działań digital

  • praktyczna wiedza z zakresu SEM/SEO/e-mail marketing

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Prace u lidera międzynarodowych przesyłek, gdzie każdy pracownik ma wpływ na budowanie najlepszego miejsca pracy.

  • Unikalny program doceniania pracowników (nagrody jubileuszowe, nagroda Pracownika Roku i Pracownika Kwartału).

  • Program dla prawdziwych talentów – UP2U.

  • Autorski międzynarodowy program szkoleń dla pracowników i managerów wspierający w planowaniu rozwoju (CIS,CIM).

  • Benefity

  • opieka medyczna Medicover

  • sponsorowane ubezpieczenia na życie Uniqua

  • karta Multisport

  • kafeteria MyBenefit

  • wczasy pod gruszą

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka z okazji narodzin dziecka

  • bony okolicznościowe i prezenty świąteczne

  • akcje CSR

  • świeże owoce

Jesteśmy częścią globalnej sieci obsługującej ponad 220 krajów i terytoriów. To sprawia, że tworzymy najbardziej międzynarodową firmę na świecie. Oferujemy rozwiązania na wszystkie potrzeby logistyczne naszych Klientów. Każdego dnia łączymy ludzi i poprawiamy jakość ich życia.

Co stoi za sukcesem i pozycją DHL Express na rynku? Ludzie!

To oni tworzą klimat naszej firmy. Pasja do działania, różnorodne doświadczenie i osobowości, a przede wszystkim praca zespołowa powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Przewiń do profilu firmy