Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji w Departamencie Wydarzeń

Konfederacja Lewiatan

Zbyszka Cybulskiego 3

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie przygotowywania kreacji (digital, print, video), promujących wydarzenia organizowane przez Konfederację Lewiatan,

  • planowanie i przeprowadzanie sprzedażowych akcji mailingowych,

  • koordynacja działań promujących wydarzenia w social mediach,

  • koordynacja działań marketingowych i komunikacyjnych w ramach Europejskiego Forum Nowych Idei,

  • wdrażanie rozwiązań automatyzujących działania z obszaru digital marketingu i e-commerce.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w promocji wydarzeń,

  • doświadczenie we współpracy z grafikami i agencjami digitalowymi,

  • umiejętność samodzielnego wykonywania prostych prac graficznych (np. w Canvie)

  • doświadczenie w budowaniu mailingów i ich obsłudze,

  • doświadczenie we wdrażaniu i obsłudze narzędzi automatyzujących działania z obszaru digital marketingu i e-commerce (sprzedaż udziału w wydarzeniach),

  • bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność i chęć do działania.

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze, w dużej mierze zdalnie,

  • wiele ciekawych wyzwań i dużo możliwości rozwoju,

  • solidne wsparcie na etapie wdrożenia,

  • dostęp do szkoleń,

  • prywatne ubezpieczenie medyczne,

  • ubezpieczenie na życie,

  • możliwość realizacji własnych projektów,

  • pracę w Zespole, w którym się wspieramy i lubimy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Konfederacja Lewiatan jest wpływową polską organizacją biznesową, reprezentującą interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej, która zabiega o konkurencyjne warunki prowadzenia biznesu. Dbamy o trwały wzrost gospodarczy, lepsze prawo, zdrową konkurencję, wzrost zatrudnienia i wzmocnienie kapitału społecznego.

Konfederacja Lewiatan zrzesza ponad 4100 firm zatrudniających w sumie ponad 1 mln osób. Jesteśmy członkiem Rady Dialogu Społecznego. Jako jedyna reprezentatywna organizacja polskich pracodawców mamy stałe przedstawicielstwo w Brukseli i należymy do BusinessEurope - największej europejskiej organizacji reprezentującej interesy przedsiębiorców i pracodawców wobec Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i innych instytucji UE.

W Konfederacji Lewiatan od 2022 r. planowane jest powołanie Rady ds. Czystego Powietrza, której głównym celem jest wpływ na kształt regulacji i strategii dotyczących ochrony powietrza na poziomie UE i Polski, w tym finansowania działań w tym zakresie oraz aktywna współpraca z administracją publiczną nad ostatecznym kształtem proponowanych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy

CV proszę przesyłać poprzez przycisk Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.