Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Marketingu i Sprzedaży Projektów

AUTONOMIA - CONSULTING LUCYNA ŁAWNICZAKO firmie

  • Barwicka 14c
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AUTONOMIA - CONSULTING LUCYNA ŁAWNICZAK

Barwicka 14c

Poznań

Firma doradczo – szkoleniowa w związku z rozbudową struktur poszukuje osoby na stanowisko:

Obszary odpowiedzialności:

  • aktywna realizacja celów sprzedażowych
  • pozyskiwanie i koordynowanie projektów rozwojowych
  • zarządzanie zadaniami w środowisku wieloprojektowym
  • realizacja zadań administracyjnych
  • tworzenie, koordynacja  i realizacja strategii marketingowej mającej na celu pozyskanie nowych klientów
  • opracowanie i realizacja strategii komunikacji w mediach społecznościowych (FB, Instagram, YouTube, LinkedIn) z raportowaniem postępów
  • analiza danych rynkowych oraz rekomendacje działań zmierzających do zwiększenia sprzedaży

Wymagania:

  • nowoczesne podejście do zdobywania szans sprzedażowych
  • umiejętność działania w środowisku wieloprojektowym
  • nastawienie na cel i sukces
  • nastawienie na rozwiązania w sytuacji problemowej i wymianę informacji zwrotnej
  • efektywne radzenie sobie ze stresem
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i elastyczność wobec zmian wywołanych czynnikami zewnętrznymi
  • umiejętność budowania dobrych relacji z klientem
  • doświadczenie marketingowe w:
    • zarządzaniu kanałami marketingowymi takimi jak: PPC, SEO, Social Media i Email Marketing
    • wykorzystywaniu mediów społecznościowych w różnorodnych aspektach (budowa wizerunku, angażowanie społeczności, generowanie ruchu)
  • rozumienie procesów sprzedażowych i metod ich skutecznego wspierania w obszarze marketingu
  • ciekawość i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań
  • umiejętność współpracy w zespole
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • ciekawe wyzwania
  • pracę w zespole osób pracujących z pasją
  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

Ogłoszenie archiwalne