Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. marketingu internetowego

Prymat sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektowaniu strategii reklamowych w internecie dla marek Grupy Prymat,

  • monitorowanie efektów prowadzonych działań w internecie,

  • rozwój oraz optymalizacja stron produktowych we współpracy z agencjami reklamowymi,

  • obsługa i zarządzanie treściami na stronach produktowych oraz w jednym z największych serwisów kulinarnych w Polsce – DoradcaSmaku.pl,

  • redagowanie tekstów do serwisu kulinarnego, na strony produktowe,

  • obsługa profili na serwisach społecznościowych,

  • współpraca z zewnętrznymi agencjami,

  • nadzór nad produkcjami fotograficznymi i video na potrzeby działań on line.

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, poparte przykładowymi projektami,

  • umiejętność redagowania tekstów, lekkie pióro,

  • kreatywność, innowacyjność, umiejętność wdrażania własnych pomysłów w życie,

  • zainteresowanie dziedziną kulinariów,

  • znajomość obsługi CMS Magento, Wordpress,

  • znajomość tematyki social media (Facebook, Instagram, YouTube, Pinterest),

  • znajomość najnowszych trendów w internecie,

  • znajomość zagadnień SEM/SEO oraz narzędzia Google Analytics będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • ciekawe i pełne wyzwań projekty,

  • konkurencyjne wynagrodzenie połączone z wynikami pracy,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • przyjazna atmosfera pracy w kreatywnym zespole,

  • niezbędne narzędzia adekwatne do stanowiska i wykonywanych obowiązków,

  • praca w biurze w centrum Krakowa.

Dołącz do naszego zespołu:

  • doświadczonych i zmotywowanych specjalistów

  • ludzi nastawionych na rozwój

Dołącz do zespołu Prymat sp. z o.o. lidera rynku przypraw w Polsce.

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (Polityka prywatności - http://packshot.prymatgroup.com/Materia%C5%82y/Obowiazek_informacyjny.pdf), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniżej klauzuli:

"Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Prymat sp. z o.o. w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Chlebowej 14 w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz na przekazywanie tych danych do podmiotów kapitałowych Grupy Prymat."