Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. marketingu internetowego

  • Otwock, Józefów (pow. otwocki), Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-03-27

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Bell P.P.H.U.

Od 30 lat jesteśmy liderem wśród polskich marek pod względem popularności oraz sprzedaży na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych nieustannie doskonalimy nasze produkty, a laboratorium mikrobiologiczne Bell sprawuje kontrolę nad jakością produktów trafiających do naszych konsumentek. Zgodnie z tym założeniem obok klasycznej linii kosmetyków Bell stworzyliśmy linię kosmetyków Bell HYPOAllergenic zdobywającą uznanie wśród kobiet o skórze wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

Największym kapitałem naszej firmy są ludzie zorientowani na sukces, w związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi produktami na rynkach zagranicznych, do działu marketingu poszukujemy wszechstronnych i aktywnych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Otwock (okolice), Warszawa (okolice), Józefów (pow. otwocki)
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i aktualizacja treści na stronie internetowej
  • Uzupełnianie treści w systemie CMS
  • Przygotowywanie i prowadzenie kampanii reklamowych wspierających promocję online
  • Przygotowywanie projektów graficznych we współpracy z agencjami reklamowymi
  • Monitorowanie trendów, kierunków i tendencji rynkowych
  • Współpraca z blogerkami z Polski i z zagranicy
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług

Wymagania:

  • Lekkie pióro, kreatywne tworzenie i redagowanie tekstów
  • Dotrzymywanie terminów, komunikatywność i pozytywne nastawienie do podejmowania wyzwań
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny), dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego
  • Dokładność, samodzielność i odpowiedzialność za realizację celów, dobra samoorganizacja i umiejętność zarządzania czasem
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Ponadto chcielibyśmy abyś:
    • zarażał(-a) nas dobrym humorem, optymizmem i energią
    • imponował(-a) nam kreatywnością, sumiennością i troską o detale
    • interesował (-a) się aktualnymi trendami z branży beauty

Oferujemy:

  • Perspektywiczną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w przyjaznym środowisku pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta Multisport, uczestnictwo w szkoleniach, pakiet medyczny, możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych - chiński, rosyjski, francuski i angielski)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się