Oferta pracy

Koordynator ds. marketingu internetowego

Bell P.P.H.U.O firmie

  • Otwock, Józefów (pow. otwocki), Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

Od 30 lat jesteśmy liderem wśród polskich marek pod względem popularności oraz sprzedaży na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych nieustannie doskonalimy nasze produkty, a laboratorium mikrobiologiczne Bell sprawuje kontrolę nad jakością produktów trafiających do naszych konsumentek. Zgodnie z tym założeniem obok klasycznej linii kosmetyków Bell stworzyliśmy linię kosmetyków Bell HYPOAllergenic zdobywającą uznanie wśród kobiet o skórze wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

Największym kapitałem naszej firmy są ludzie zorientowani na sukces, w związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi produktami na rynkach zagranicznych, do działu marketingu poszukujemy wszechstronnych i aktywnych osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i aktualizacja treści na stronie internetowej
  • Uzupełnianie treści w systemie CMS
  • Przygotowywanie i prowadzenie kampanii reklamowych wspierających promocję online
  • Przygotowywanie projektów graficznych we współpracy z agencjami reklamowymi
  • Monitorowanie trendów, kierunków i tendencji rynkowych
  • Współpraca z blogerkami z Polski i z zagranicy
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług

Wymagania:

  • Lekkie pióro, kreatywne tworzenie i redagowanie tekstów
  • Dotrzymywanie terminów, komunikatywność i pozytywne nastawienie do podejmowania wyzwań
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny), dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego
  • Dokładność, samodzielność i odpowiedzialność za realizację celów, dobra samoorganizacja i umiejętność zarządzania czasem
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Ponadto chcielibyśmy abyś:
    • zarażał(-a) nas dobrym humorem, optymizmem i energią
    • imponował(-a) nam kreatywnością, sumiennością i troską o detale
    • interesował (-a) się aktualnymi trendami z branży beauty

Oferujemy:

  • Perspektywiczną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w przyjaznym środowisku pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta Multisport, uczestnictwo w szkoleniach, pakiet medyczny, możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych - chiński, rosyjski, francuski i angielski)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy