Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. marketingu

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie strategii, planów i budżetów marketingowych dla centrum handlowego
    • nadzór nad realizacją planów i budżetów marketingowych wraz z raportowaniem
    • współpraca z najemcami centrum handlowego
    • współpraca z agencjami reklamowymi, PR, eventowymi, domami mediowymi
    • nadzór i aktualizacja strony internetowej oraz mediów społecznościowych
    • przygotowywanie cyklicznych raportów dotyczących działań marketingowych
    • analiza prowadzonych działań marketingowych i ich wpływu na  wyniki centrum handlowego

    Wymagania:

    • kilkuletnie doświadczenie w marketingu; doświadczenie w marketingu centrów lub dużych sieci handlowych będzie dodatkowym atutem
    • znajomość i rozumienie specyfiki Górnego Śląska
    • wykształcenie wyższe – preferowany marketing, PR, inne kierunkowe
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • kreatywność, samodzielność, bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • doskonałe umiejętności interpersonalne
    • umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych oraz negocjacji cenowych z podwykonawcami

    Oferujemy:

    • dynamiczną pracę w różnorodnym środowisku
    • prywatną opiekę medyczną
    • współpracę w ambitnym i profesjonalnym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV z zamieszczoną klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji do dnia 10.02.2018 r. za pomocą przycisku aplikowania.

    Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.