Oferta pracy

Koordynator ds. marketingu

Klient Pracuj.pl

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • budowanie spójnego wizerunku silnej, wyróżniającej się marki,

  • projektowanie, uruchomienie i ciągła optymalizacja kampanii marketingowych,

  • analiza danych sprzedażowych, monitorowanie działań konkurencji i trendów konsumenckich,

  • tworzenie contentu kampanii (www, materiały promocyjne, social media),

  • opracowywanie i testowanie nowych sposobów komunikacji, docierania do odbiorców, sposobów na generowanie sprzedaży,

  • wdrażanie i rozwój działań promocyjnych we współpracy z agencjami i dostawcami usług reklamowych,

  • współpraca z pozostałymi działami firmy (m.in. Dział Sprzedaży, HR, IT).

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, marketing, zarządzanie,

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu e-marketingu, social media, content marketingu,

  • podstawowa umiejętność obsługi programów graficznych,

  • znajomość aktualnych trendów marketingowych,

  • kreatywność, samodzielność i konsekwencja w działaniu.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,

  • ciekawą pracę w bardzo dynamicznej i rozwojowej branży,

  • samodzielność w realizacji zadań,

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,

  • otwartość na pomysły, ludzi i nowe rozwiązania.