Oferta pracy

Koordynator ds. Marketingu

CCC S.A.

  • Polkowice

    Polkowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie materiałów marketingowych online i offline: graficzne, wideo, animacje na potrzeby Działu Retail,

  • współpraca z działami wewnątrz firmy (Marketing, CRM, Sprzedaż, HR) oraz agencjami zewnętrznymi,

  • dbanie o spójność języka wizualnego marki,

  • branie aktywnego udziału w kreowaniu kampanii promocyjnych marki.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży retail lub fashion (praca w agencji marketingowej lub po stronie klienta),

  • doświadczenie w pracy jako grafik i designer,

  • znajomość programów graficznych: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, mile widziana znajomość Adobe After Effects,

  • zainteresowanie trendami w zakresie designu,

  • umiejętność myślenia OUT OF THE BOX,

  • kreatywność, elastyczność, otwartość na zmiany i bardzo dynamiczne środowisko pracy,

  • język angielski pozwalający na swobodny kontakt z zagranicznymi partnerami.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej spółką giełdową,

  • ciekawe wyzwania zawodowe,

  • innowacyjne środowisko pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego MultiSport/ OK System,

  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy