Oferta pracy

Koordynator ds. marketingu

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Kierowników Produktów w zakresie:

  • a. tworzenia założeń, planowania i realizacji promocji produktów,

  • b. tworzenia strategii marketingowej dla produktów oraz ich obsługi w zakresie 4P,

  • c. analizy przeprowadzanych kampanii oraz ich optymalizację,

  • d. zbierania potrzeb z poszczególnych kanałów sprzedaży oraz wspierania ich,

  • koordynowanie i nadzór współpracy z Działem Marketingu i PR Assseco Poland,

  • wsparcie organizacji eventów (Trusted Economy Forum, Spotkanie z Partnerami, Innych),

  • obsługa organizacyjna udziału w wydarzeniach branżowych,

  • pilnowanie spójnego przekazu graficznego we wszystkich materiałach wewnętrznych oraz zewnętrznych,

  • budowanie bazy materiałów marketingowych, konferencyjnych i innych oraz bieżąca jej aktualizacja,

  • budowanie i nadzór nad bazą ze zgodami marketingowymi w oparci o organizowane konferencje, webinary i inne wydarzenia.zagranicznych,

  • przygotowywanie analiz danych i raportów dotyczących danego rynku,

  • monitorowanie struktury, potrzeb oraz satysfakcji Klienta,

  • formułowanie wniosków i rekomendacji na podstawie opracowanych analiz,

  • tworzenie prezentacji rynkowych,

  • wsparcie w tworzeniu narzędzi badawczych,

  • bieżąca analiza rentowności i wspieranie procesu budżetowania oraz budowania strategii,

  • analiza danych oraz rekomendacja aktywności usprawniających działanie biznesu,

  • monitorowanie oraz analiza wyników sprzedażowych pod kątem wsparcia analitycznego Działu Sprzedaży,

  • prognozowanie oraz planowanie sprzedaży,

  • realizacja raportów oraz przedstawianie wniosków z dokonanych analiz.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie zawodowe 1-2 lata,

  • angielski na poziomie komunikatywnym,

  • obsługa pakietu Microsoft Office,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy swojej i innych,

  • otwartość na nowe doświadczenia i wyzwania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jesteśmy dziesięcioosobowym zespołem, na który składają się różnorodne kompetencje jego członków. Większość z nas pracuje w Szczecinie, część w Warszawie. Od początku pandemii pracujemy 100% zdalnie, chociaż powoli uczymy się pracy w systemie hybrydowym. Zespół jest odpowiedzialny za rozwój produktów, celem dostosowania ich do zmieniających się potrzeb rynku i klienta, wsparcie działów sprzedaży, prezentowanie i promowanie produktów wewnątrz i na zewnątrz organizacji, analizę rynku oraz klientów.

O produktach, którymi się opiekujemy możesz przeczytać pod linkiem: www.certum.pl

Szefem zespołu jest Ewelina.

Jeśli szukasz stanowiska, które dostarczy Ci wyzwań, ale będzie stanowiło również źródło satysfakcji, w którym ceniona jest wiedza i zaangażowanie – zapraszamy na rozmowę.

Przewiń do profilu firmy