Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Marketingu

AMERICAN INSTITUTE FOR FOREIGN STUDY (POLAND) sp. z o.o.

  • Grzybowska 43, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa na zastępstwo, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Grzybowska 43

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie/wdrażanie strategii marketingowej dla programów wymiany kulturowej

  • Koordynowanie/nadzorowanie projektów marketingowych

  • Przygotowywanie/realizacja kampanii marketingowych

  • Współpraca z innymi działami organizacji przy realizacji strategii i planów marketingowych

  • Analizowanie danych oraz monitorowanie efektywności działań marketingowych

  • Koordynowanie produkcji/kreacja materiałów i treści marketingowych

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe w obszarze marketingu lub jesteś w trakcie zdobywania takiego wykształcenia (wykształcenie nie jest jednak dla nas najważniejsze, najbardziej liczą się umiejętności!)

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w zakresie marketingu, zwłaszcza marketingu online

  • Znasz język angielski na poziomie min. B2

  • Masz wysokie poczucie estetyki

  • Interesujesz się podróżami oraz kulturą amerykańską

  • Jesteś samodzielny/a, zaangażowany/a oraz potrafisz/chcesz pełnić rolę lidera/organizatora

  • Myślisz analitycznie i potrafisz wyciągać wnioski z danych liczbowych

  • Jesteś proaktywny/a, chętnie się uczysz i bierzesz pełną odpowiedzialność za powierzone Ci projekty

  • Swobodnie poruszasz się w środowisku Microsoft Office

  • Masz wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Rozumiesz techniczne aspekty prowadzenia cyfrowych działań marketingowych (konstruowanie reklam, mailingów itp.) - lub jesteś gotów dogłębnie je poznać i nauczyć się różnorodnych typów takich działań

  • Jesteś byłym uczestnikiem wymiany kulturowej do Stanów Zjednoczonych lub innego kraju (warunek niekonieczny, ale mile widziany)

To oferujemy

  • Pracę w jednej z najbardziej szanowanych na świecie organizacji zajmujących się międzynarodową wymianą kulturową

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

  • Ciągły rozwój, dużą autonomię oraz ciekawe wyzwania

  • Realny wpływ na działanie firmy oraz możliwość wprowadzania swoich pomysłów i strategii w życie

  • Samorealizację i bycie istotnym ogniwem organizacji

  • Przyjazną atmosferę

O nas

American Institute for Foreign Study od ponad 50 lat organizuje międzynarodowe programy wymiany kulturowej dla młodzieży, studentów i nauczycieli, pod nadzorem Departamentu Stanu USA. Do tych programów należą m.in. Au Pair in America, Academic Year in America oraz Camp America. Biuro Instytutu w Polsce zajmuje się promocją wybranych programów oraz obsługą ich uczestników.