Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Marketingu

STIGAL

STIGAL

19

Złotniki (pow. legnicki)

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowych firmy

  • Koordynacja i realizacja projektów marketingowych

  • Współpraca z kooperantami na rzecz działań marketingowych

  • Realizacja działań w obszarze mediów społecznościowych

  • Zarządzanie treścią stron internetowych i materiałów marketingowych firmy

  • Monitorowanie rynku, trendów oraz analiza efektywności podejmowanych działań

  • Monitoring i analiza efektywności prowadzonych działań, przejrzyste przedstawianie aktualnych danych oraz wniosków

  • Opracowywanie treści reklam, materiałów marketingowych i informacyjnych

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku

  • Znajomość narzędzi marketingowych

  • Znajomość narzędzi: WordPress, pakiet Affinity / Adobe, Google Analytics, Google Tag Manager, Google Ads

  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Zainteresowania w kierunku technicznym i technologicznym

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Pracę na pełny etat w przyjaznej i partnerskiej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Kreatywna praca pełna wyzwań

  • Możliwość rozwoju i kontaktu z nowoczesnymi technologiami

  • Dużą samodzielność w zakresie realizacji powierzonych zadań i swoboda w działaniu

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Stabilność zatrudnienia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • Nagrody jubileuszowe

Aplikacje wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

STIGAL

Jesteśmy w 100% polską firmą, której głównym celem i najważniejszą misją, realizowaną konsekwentnie od 16 lat, jest dostarczanie nowoczesnych oraz niezawodnych maszyn CNC. Naszą pasją jest tworzenie najwyższej jakości przecinarek plazmowych i gazowych. Wspólny wysiłek i serce, które wkładamy w to co robimy, pozwoliły nam osiągnąć pozycję niekwestionowanego lidera w branży.

Dostarczamy rozwiązania do największych firm w kraju. Wyprodukowaliśmy już ponad pół tysiąca unikalnych maszyn, które cieszą się nie tylko dobrą opinią wśród ekspertów przyznających im liczne branżowe nagrody, ale przede wszystkim kolejnych klientów poszukujących rozwiązań najlepszych i najbardziej efektywnych dla swoich potrzeb.

Stawiamy na pracę zespołową i rozwój pracowników. Stale poszukujemy nowych talentów, ludzi, którzy będą w stanie się zaangażować i wiele wnieść w dalsze doskonalenie naszych produktów, co jest naszą podstawową wartością. Wierzymy, że wyjątkowe maszyny tworzą wyjątkowi ludzie.

Przewiń do profilu firmy