Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Mebli Kuchennych

  • Elbląg, Gronowo Górne (pow. elbląski), warmińsko-mazurskie
  • Opalowa 30, 82-300 Gronowo Górne, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Region: warmińsko-mazurskie
    Miejsce pracy: Gronowo Górne

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad ekspozycją mebli kuchennych,
    • współpraca z dostawcami mebli kuchennych,
    • szkolenie pracowników na sklepie z asortymentu kuchennego,
    • pozyskiwanie nowych dostawców,
    • weryfikacja zgodności cen mebli kuchennych.

    Wymagania:

    • doświadczenie min. 1 rok na stanowisku kierowniczym,
    • min. średnie wykształcenie,
    • prawo jazdy kat.B,
    • wiedza z zakresu mebli kuchennych będzie stanowiła dodatkowy atut,
    • komunikatywność,
    • dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

    Oferujemy:

    • stabilność zatrudnienia,
    • dobrą atmosferę pracy,
    • samochód służbowy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku Aplikuj.