Koordynator ds. Monitoringu Szkód Komunikacyjnych Dział Monitoringu Szkód

Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.

  • Domaniewska 34A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Domaniewska 34A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpracować z firmami leasingowymi

  • Analizować dane polisowe i szkodowe firm leasingowych

  • Przygotowywać cykliczne raporty dla firm leasingowych

  • Zarządzać zespołem

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w zakresie obsługi szkód – minimum 3 lata

  • Cechuje Cię inicjatywa, zaangażowanie, dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w Zespole

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu Zespołem

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość obsługi i procesów firmy leasingowej będzie Twoim atutem

  • Masz doświadczenie w spotkaniach z Klientami

  • Cechuje Cię analityczne myślenie oraz biegle radzisz sobie z MS Excel – poziom zaawansowany

  • Zdany egzamin brokerski mile widziany

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, kafeteria, dofinansowanie do karty MultiSport, szkolenia, warsztaty, nauka języków obcych)

  • Niepowtarzalną atmosferę pracy

  • Możliwość awansu wewnątrz struktur firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne