Oferta pracy

Koordynator ds. montażowych w Warszawie

Styl Drzewa Sp. z o.o.O firmie

  • Łopuszańska 32
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Styl Drzewa Sp. z o.o.

Łopuszańska 32

Warszawa

Styl Drzewa Sp. z o.o. - Prężnie rozwijająca się firma, mająca duże doświadczenie w produkcji, sprzedaży i montażu drzwi, podłóg i schodów z drewna dębowego.

W związku z rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Koordynacja dostaw i planowanie harmonogramu prac ekip montażowych
  • Współpraca z handlowcami, montażystami oraz produkcją
  • Nadzór nad przebiegiem montaży
  • Wykonywanie pomiarów
  • Planowanie dostaw i kontrola ilościowa i jakościowa towaru
  • Wydawanie i kompletowanie towaru na montaże
  • Kontakt z klientem firmy w zakresie: pomiaru, planowania montażu

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność koordynowania wielu tematów i projektów jednocześnie
  • Odpowiedzialne wykonywanie powierzonej pracy i zadań
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Min. 6-miesięczne doświadczenie w podobnej pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne i stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • Szkolenia produktowe i dzielenie się pasją do dębu
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym oraz zgranym zespole
  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego
  • Dużą swobodę działania!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy