Koordynator ds. montażu instalacji fotowoltaicznej – praca biurowa

Klient Pracuj.pl

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Terminowa realizacja instalacji fotowoltaicznych zgodna z harmonogramem;

  • Monitorowanie procesu montażu instalacji;

  • Wsparcie techniczne w ramach procesu montażu instalacji;

  • Nadzór nad ekipami montującymi instalacje;

  • Sprawowanie nadzoru nad obiegiem dokumentów;

  • Nawiązywanie współpracy oraz nadzór nad ekipami instalatorskimi;

  • Optymalizacja procesów związanych z montażami;

  • Obsługa posprzedażowa klientów w ramach serwisów i reklamacji.

Nasze wymagania

  • Wiedza i doświadczenie w tworzeniu dokumentacji niezbędnej do realizacji projektu;

  • Doświadczenie techniczne związane montażem i wykonywanie instalacji wg projektu;

  • Umiejętność doboru komponentów instalacji fotowoltaicznej;

  • Znajomość zasad montażu inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC;

  • Wiedza z zakresu diagnozowania usterek systemów PV;

  • Umiejętności związane z serwisowaniem urządzeń elektronicznych i elektrycznych;

  • Komunikatywności oraz staranności w wykonywaniu prac;

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Pracę w firmie o ugruntowanej wieloletniej pozycji na rynku sprzedaży energii i OZE;

  • Pracę w systemie jednozmianowym, ale w elastycznych godzinach pracy (preferowane 8-16);

  • Komfortowe warunki pracy;

  • Pracę z wyjątkowymi ludźmi w branży.

Czekamy na Twoje cv! Skontaktuj się poprzez „aplikuj”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.