Oferta pracy

Koordynator ds. Montaży i Logistyki (x/k/m)

MYCS Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie tras oraz wprowadzanie zmian harmonogramu dostaw zgodnie z potrzebami klienta i możliwościami firmy

  • Zarządzanie slotami dostaw na rynek DACH (w tym komunikacja wychodząca/przychodząca, e-mail, SMS)

  • Zapobieganie tworzeniu się zaległości, poprzez proaktywne obserwowanie wielkości zamówień oraz koordynowanie działań z odpowiednimi rolami

  • Wsparcie kierowców w codziennych zadaniach

  • Organizowanie doraźnych transportów w razie potrzeby

  • Wspieranie działu logistyki w różnych projektach

Nasze wymagania

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego zarówno w mowie jak i piśmie

  • Potrafisz samodzielnie podejmować decyzję oraz rozwiązywać problemy

  • Jesteś osobą dokładną, która zwraca uwagę na szczegóły

  • Potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę

  • Mile widzane doświadczenie w Dziale Logistyki

  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

MYCS Sp. z o.o.

MYCS means creating furniture you love - exactly the way you want it! All our products are customizable via a photorealistic, real-time 3D customization tool. With this tool, MYCS is not only revolutionizing e-commerce but is also turning the furniture market upside-down. MYCS has been expanding rapidly since its launch in 2015. To further advance our vision "make customization the new normal," we are looking for enthusiastic and passionate talents who are happy to take on responsibility. At MYCS everyone has the opportunity to realize their own ideas and really make an impact.

Join our international team to shape the future of the furniture market!

Przewiń do profilu firmy