Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Montaży Instalacji Fotowoltaicznych

For Energy Sp. z o.o.

  • Będzin, Bielsko-Biała, Blachownia, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lubliniec, Łazy, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Ogrodzieniec, Orzesze, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Pyskowice, Racibórz, Siemianowice Śląskie, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Szczekociny, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Toszek, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wodzisław Śląski, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec, Bieruń, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Lędziny, Łaziska Górne, Miasteczko Śląskie, Poręba, Pszów, Radlin, Radzionków

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i nadzór nad realizacjami montaży instalacji fotowoltaicznych

  • Kierowaniem zespołem montażowym

  • Przygotowywanie zamówień (dobór właściwych elementów instalacji)

  • Pomoc i doradztwo techniczne klientowi w doborze odpowiednich rozwiązań technicznych

  • Współpraca z handlowcami oraz pozostałymi działami spółki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wiedza techniczna z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii

  • Doświadczenie w pracy zespołowej i kierowaniu projektami

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Dokładność i zaangażowanie

  • Uprawnienia SEP, uprawnienia UDT mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Pracę w perspektywicznej i stabilnej firmie

  • Stałą podstawę plus premie uzależnione od jakości i wyników

  • Dużą samodzielność w pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

For Energy to firma, która z pasją działa na rynku energii odnawialnej. Pomimo niesprzyjającej sytuacji gospodarczej charakteryzuje nas stabilność i nieustający rozwój, dlatego rośniemy w siłę i wciąż zatrudniamy.

Stabilna pozycja na rynku i nieustający rozwój firmy

Najcenniejszą wartością Firmy jest człowiek przez duże C.

Przewiń do profilu firmy