Koordynator ds. Najemców / Inżynier Budowy

Dekra w Polsce

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja procesów inwestycyjnych związanych z najemcami

  • realizacja zapisów umownych i załączników technicznych do umów najmu

  • negocjowanie załączników technicznych do umów najmu

  • uzgadnianie harmonogramów do umów najmu

  • koordynacja prac projektowych Najemców

  • archiwizacja dokumentacji projektowej Najemców

  • egzekwowanie od Najemców projektowania zgodnie ze standardami technicznymi obowiązującymi na danej inwestycji

  • odbiór i weryfikację dokumentacji projektowej Najemców

  • koordynacja i weryfikację zgodności wykonywanych prac przez Najemców z zatwierdzoną dokumentacja techniczną oraz standardami

  • weryfikacja i udział w rozliczeniach końcowych prac wykonywanych na rzecz Najemców

  • koordynowanie i odbiór prac inwestycyjnych w lokalach Najemców

  • nadzór nad usuwaniem wad i usterek w lokalach Najemców

  • udział w czynnościach odbiorowych wykonanych prac przez Najemców

  • archiwizacja dokumentacji powykonawczej Najemców

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe - budownictwo lub w trakcie studiów

  • doświadczenie min. 1 rok

  • znajomość obowiązujących przepisów budowlanych

  • wiedza z zakresu budownictwa (metody i procedury)

  • umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej

  • praktyczna znajomość MS Office, AutoCad

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

  • ciekawa praca w dynamicznym zespole

  • przyjazna kultura organizacyjna

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

DEKRA w Polsce to część założonego w 1925 roku, międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie. W Polsce działamy od ponad 20 lat.

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług dla biznesu. Zapewniamy bezpieczeństwo we wszystkich branżach, przeprowadzając audyty, oceny, inspekcje i nadzory techniczne oraz ekspertyzy rzeczoznawcze. Badamy wyroby i nadzorujemy inwestycje. Certyfikujemy systemy zarządzania i wspieramy rozwój personelu.

Pracujemy w biurach głównych we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie oraz w biurach regionalnych w Gdańsku, Poznaniu i Toruniu.

Przewiń do profilu firmy