Ta oferta pracy jest nieaktualna od 322 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. najemców

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 03.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Kandydata/Kandydatki
    do Działu Realizacji Biur na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kielce

    Zadania:

    • koordynacja procesów związanych z adaptacją pomieszczeń biurowych
    • wsparcie Działu Technicznego podczas procesu budowlanego
    • przygotowanie i modyfikowanie dokumentacji związanych z realizacją fit – outów
    • negocjacje z klientem i ustalenie załącznika technicznego do umowy najmu
    • utrzymywanie dobrych relacji z najemcami
    • dostosowanie harmonogramu fit – outu zgodnie z terminami określonymi w umowach najmu
    • kontrola i realizacja budżetu aranżacyjnego
    • stały nadzór prac zgodnie z dokumentacją wykonawczą
    • współpraca z Działem Najmu i Finansowym, dotycząca rozliczenia robót budowlanych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • doświadczenia w pracy przy projektach aranżacyjnych (fit-out) oraz budowlanych
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • dobra znajomość MS Office, MS Project, AutoCAD
    • znajomość aspektów projektowania oraz realizacji prac
    • znajomość specyfiki budynków biurowych i rozwiązań w nich stosowanych
    • otwartość na współpracę z klientem oraz chęć poszukiwania rozwiązań proklienckich
    • bardzo dobre zdolności organizacyjne oraz analityczne
    • wysokie umiejętności interpersonalne oraz zorientowanie na cele

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pozytywną atmosferę
    • dostęp  do bezpłatnych zajęć  fitness i fizykoterapii

    Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV z zamieszczoną klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji do dnia 3.11.2017r.  za pomocą przycisku aplikowania.

    Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    bottom