Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Ds. Najemców

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 2017-12-01

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Do naszego Centrum handlowego FACTORY i FUTURA Park Kraków poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOORDYNATOR DS. NAJEMCÓW

Miejsce pracy: Kraków/Modlniczka

Zakres obowiązków:

Wsparcie zespołu administracji w zarządzaniu centrami handlowymi obejmujące m.in.:

  • Zarządzanie umowami najmu,
  • Koordynację pracy Najemców,
  • Współpracę z firmami świadczącymi usługi dla centrów,
  • Wynajem powierzchni wspólnych,
  • Analizę i przetwarzanie danych dotyczących funkcjonowania Najemców i centrów,
  • Sporządzanie raportów,
  • Sporządzanie prezentacji, w tym w języku angielskim,
  • Koordynację prawidłowego funkcjonowania centrów,
  • Wstępne przygotowywanie dokumentów prawnych oraz pism, w tym w języku angielskim,
  • Wsparcie operacyjne działań marketingowych oraz visual merchandising,
  • Udział w przygotowywaniu budżetów centrów oraz ich okresowych rewizji,
  • Udział w przygotowywaniu rocznych business planów dla obiektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (zarządzanie nieruchomościami) lub związane z branżą handlową (kierownik sklepu, kierownik regionalny etc.),
  • Wiedza na temat rynku centrów handlowych oraz podmiotów na nim działających,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Biegła znajomość MS Office, w tym Excell,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Odpowiedzialność i samodzielność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność analizowania danych i konstruowania merytorycznych wniosków,
  • Inicjatywa oraz ukierunkowanie na kształcenie w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
bottom