Ta oferta pracy jest nieaktualna od 262 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Ds. Najemców

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 01.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Do naszego Centrum handlowego FACTORY i FUTURA Park Kraków poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    KOORDYNATOR DS. NAJEMCÓW

    Miejsce pracy: Kraków/Modlniczka

    Zakres obowiązków:

    Wsparcie zespołu administracji w zarządzaniu centrami handlowymi obejmujące m.in.:

    • Zarządzanie umowami najmu,
    • Koordynację pracy Najemców,
    • Współpracę z firmami świadczącymi usługi dla centrów,
    • Wynajem powierzchni wspólnych,
    • Analizę i przetwarzanie danych dotyczących funkcjonowania Najemców i centrów,
    • Sporządzanie raportów,
    • Sporządzanie prezentacji, w tym w języku angielskim,
    • Koordynację prawidłowego funkcjonowania centrów,
    • Wstępne przygotowywanie dokumentów prawnych oraz pism, w tym w języku angielskim,
    • Wsparcie operacyjne działań marketingowych oraz visual merchandising,
    • Udział w przygotowywaniu budżetów centrów oraz ich okresowych rewizji,
    • Udział w przygotowywaniu rocznych business planów dla obiektów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (zarządzanie nieruchomościami) lub związane z branżą handlową (kierownik sklepu, kierownik regionalny etc.),
    • Wiedza na temat rynku centrów handlowych oraz podmiotów na nim działających,
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
    • Biegła znajomość MS Office, w tym Excell,
    • Doskonała organizacja pracy,
    • Odpowiedzialność i samodzielność,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Umiejętność analizowania danych i konstruowania merytorycznych wniosków,
    • Inicjatywa oraz ukierunkowanie na kształcenie w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.

    Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
    bottom