Oferta pracy

Koordynator ds. Najemców

Apsys Polska S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie negocjacji handlowych zmierzających do podpisywania umów z potencjalnymi najemcami powierzchni w Centrach Handlowych dotyczących części wspólnych;

  • Współpraca z Najemcami, utrzymywanie dobrych relacji i stałe monitorowanie osiąganych przez Najemców wyników;

  • Asystowanie przy procesie przygotowywania projektu i monitorowanie wizualizacji stoisk oraz pomoc Najemcom w poprawianiu wizerunku ich stoisk, a także w ich codziennej pracy;

  • Bieżąca analiza danych ilościowych na potrzeby zarządzania centrum;

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów dot. wyników Najemców i innych działań operacyjnych;

  • Realizacja założonego budżetu;

  • Wystawianie faktur czynszowych oraz windykacja należności;

  • Współpraca z innymi działami Apsys w zakresie realizacji zadań i celów;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 1-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, doświadczenie w zakresie wynajmu powierzchni w centrach handlowych będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość rynku nieruchomości komercyjnych

  • Zdolności negocjacyjne i orientacja na wyniki

  • Umiejętność współpracy w grupie

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel i Word)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Rzetelność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • Super atmosfera w pracy

  • Kompleksowy program onboardingu i wsparcie działu HR

APSYS – międzynarodowy deweloper, lider rynku zarządzający największym w Polsce portfelem centrów handlowych.

Przewiń do profilu firmy