Oferta pracy

Koordynator ds. Najmu Nieruchomości

GRUPA PZU

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Koordynator ds. Najmu NieruchomościNumer ref.: 000011351

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie lokali użytkowych i powierzchni biurowych (najem, dzierżawa lub kupno) na obszarze całego kraju, na potrzeby jednostek PZU,
  • opracowanie i wdrożenie strategii pozyskiwania najemców powierzchni zbędnej na cele działalności statutowej,
  • współpraca z właścicielami, brokerami oraz rzeczoznawcami rynku nieruchomości, koordynacja spraw technicznych i realizacji procesu inwestycyjnego,
  • negocjowanie treści umów najmu i wynajmu (warunków komercyjnych, warunków technicznych oraz wszystkich pozostałych zapisów prawnych umów lub aneksów),
  • wypracowanie i wdrożenie nowych narzędzi i schematów działania w obszarze Zarządzania Portfelem Nieruchomości
  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi biorącymi udział w procesie pozyskiwania powierzchni, lub wynajmu powierzchni,
  • zarządzanie właściwymi relacjami z najemcami i wynajmującymi,
  • analizowanie stawek czynszu najmu w relacji do wartości rynkowych

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania portfelem nieruchomości,
  • ukończyłeś uczelnie wyższą i możesz pochwalić się dyplomem na kierunkach: ekonomia, prawo, administracja, zarządzanie nieruchomościami,
  • nasz zagadnienia prawa cywilnego i administracyjnego związanego z obrotem nieruchomościami,
  • dobrze orientujesz się na rynku nieruchomości i wśród zagadnień związanych z optymalizacją i restrukturyzacją dużych portfeli nieruchomości,
  • potrafisz przygotować i zaprezentować analizę finansową, i na poziomie zaawansowanym wykorzystujesz narzędzia Microsoft Office (w szczególności Excel i PowerPoint),
  • charakteryzują cię wysokie umiejętności i duże doświadczenie negocjacyjne, komunikacyjne i proaktywna postawa,
  • wyróżnia cię doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność pracy zespołowej, orientacja na wynik,
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B i możesz często przebywać w delegacji (również kilkudniowych).

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe.

Ogłoszenie archiwalne