Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. negocjacji - Kupiec

EL-Service Sp. z o.o. (E. LECLERC)O firmie

  • Towarowa 35, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

EL-Service Sp. z o.o. (E. LECLERC)

Towarowa 35

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Negocjowanie cen, ustaleń promocyjnych oraz warunków handlowych produktów

  • Przygotowanie i realizacja gazetek lokalnych oraz ulotek (negocjacje, ustalenie warunków promocji, rozliczenie budżetu, windykacje)

  • Rozliczenie i skuteczna egzekucja ustaleń kontraktowych - budżetów miesięcznych, kwartalnych i okresowych

  • Negocjowanie i wypisywanie umów handlowych lokalnych oraz dokonywanie ustaleń na indywidualne zapotrzebowanie usługobiorcy

  • Uczestnictwo w przetargach internetowych

  • Negocjacje ekspozycji dodatkowych – okresowych

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sieci handlowej

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Wysoka motywacja do pracy

  • Samodzielność w działaniu

  • Systematyczność i terminowość w realizacji zadań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Elastyczny system czasu pracy

  • Dogodne położenie biura w samym centrum Poznania ( w pobliżu dworca PKP i PKS)

  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów (opieka medyczna dla pracownika i jego bliskich, zajęcia sportowe i rekreacyjne, rozrywki kulturalne, bony zakupowe na święta, szkolenia)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie do kart sportowych

  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie

  • bony zakupowe na święta

E. LECLERC jest siecią super i hipermarketów. Posiadamy sklepy zlokalizowane w różnych częściach Polski. Przywiązujemy dużą wagę do jakości towarów, obsługi naszych Klientów oraz przyjaznej atmosfery wśród Pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.