Oferta pracy

Koordynator ds. Nieruchomości

MedicoverO firmie

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie audytów placówek na terenie całej Polski pod kątem weryfikacji stanu technicznego i estetycznego

  • Ścisłą współpracę z Kierownikami placówek w celu zapewnienia odpowiednich serwisów, przeglądów oraz wsparcia w bieżących kwestiach przez nich zgłaszanych

  • Koordynację projektów inwestycyjnych poprzez weryfikację postępów prac, nadzór nad kolejnymi etapami projektów zgodnie z budżetem i terminami

  • Wsparcie Kierowników w przygotowaniu porównań ofert oraz weryfikacja podwykonawców pod kątem merytorycznym

  • Nadzór nad umowami gwarancyjnymi oraz obsługą pogwarancyjną dla wszelkich urządzeń i instalacji w placówkach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie związane z nadzorem obiektów budowlanych oraz realizacją projektów inwestycyjnych

  • Praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania projektami budowlanymi

  • Znajomość zagadnień formalno-prawnych z zakresu budownictwa

  • Znajomość programów typu AutoCAD

  • Dużą samodzielność i inicjatywę w podejmowanych działaniach

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dużą samodzielność w pracy

  • Pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi